Genel

Zen Poliklinik Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Gelişen teknoloji sayesinde günümüz şartlarında istenmeyen kıllardan kurtulmak mümkündür. Birden fazla çeşitliliği sayesinde erkek ve kadınların kolaylıkla tercih edebileceği işlemler arasında yer alır. İşlemin doğru yapılması, doğru cihazın kullanılması ve uzman hekim tarafından yapılması oldukça önemlidir. Zen Poliklinik Kıl köklerinden kurtulmak isteyenlerin herkese kaliteli hizmetlerini sunmaktadır. 

Lazer Epilasyon Nedir?

Uzmanlar tarafından uygulanan ve kişiye başarılı sonuçlar veren tedavi yöntemleri arasında yer alır. Kişisel işlem olarak yapıldığından dolayı seanslar hakkında kesin bilgi verme durumu yoktur. Kıl yapısıyla ve köküyle alakalı bir işlem olduğunu unutmamak gerekir. Tüylerden tam anlamıyla kurtulabilmek için mutlaka işlemin doğru şekilde ve doğru zamanlarda gerçekleştirilmesine özen gösterilmelidir.

Zen poliklinik lazer epilasyon ışının siyah kıl kökünü tahrip etmesi sonucunda tüyün gelişimini engeller. Kıl kökünün fonksiyonunu burada kasıtlı ve uzman hekim kontrolünde bozmak, tüylerin azalmasına sebep olacaktır. Böylelikle kıllar uykuya geçerek daha pürüzsüz bir cilde sahip olunur.

Lazer Epilasyon Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Burada lazer epilasyonun herkes tarafından gönül rahatlığıyla yapılabileceğini söyleyebiliriz. Dikkat edilmesi gereken önemli hususlar arasında kişinin gelişim sürecini tamamladığından emin olmak gerekir. Yani ergenlikten çıkıp gelişim sürecinin tamamlanmasıyla birlikte lazer epilasyon gerçekleştirilebilir.

Zen poliklinik lazer epilasyon sayesinde kısa süre içinde tüylerinize veda edebilirsiniz. Ön görüşme sağlanarak kişinin lazer epilasyon yapmasında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmaması üzerine işlemlerini gerçekleştirebilirler.  Sizlerde Zen Poliklinik ile kıl köklerinizden güvenle kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Gerçekleştirilmeli?

Burada kesin olarak bilgi verme durumu yoktur. Çünkü burada kişiye özel bir işlem yapıldığından dolayı kişiden kişiye farklı sonuçlar alınabilir. Ortalama olarak işlemin 8-10 seans arasında gerçekleştirilmesi mümkündür. Fakat kıl kökünün değişkenlik göstermesi üzerine bu seanslar daha az veya daha fazlada sürebileceğini göz önünde bulundurmakta fayda vardır.

Lazer Epilasyon Ağrılı İşlem Midir?

Genel bir söylentiye göre lazer epilasyon uygulamasının ağrılı olduğu söylenir. Fakat burada ağrı oluşumunun meydana geldiğini söylemek mümkün değildir. Çok hafif bir şekilde sinek ısırığının meydana getirdiği hafif ağrılara benzer durumlardır. Bunun haricinde kıl kökünün aşırı kalın olması veya bir kökün içinden birden fazla kılın çıkması normaline göre canın bir tık ağrıdığını söyleyebiliriz.

Zen Poliklinik Lazer Epilasyon İletişim Adresleri

Zen Poliklinik Lazer Epilasyon hakkında bilgi alabilmek için iletişim bilgileri:

https://zenpolyclinic.com/

(0216) 212 07 47

Facebook: @zenpoliklinik

Instagram: @zenpoliklinik

YouTube: ZenPoliklinik

Google Maps: ZenPoliklinik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir